O nas

Nazywam się Sylwia Nowakowska i jestem współwłaścicielką marki Figle Migle Candybar. Drugą część firmy tworzy Michał, mój mąż. Michał to pełen pasji, zaangażowania człowiek z umysłem analitycznym :) Z naszego wspólnego figlowania:) powstają rzeczy wyjątkowe, przynajmniej taką mamy nadzieję. Od samego początku mamy szczęście do poznawania bardzo ciekawych osób, które z nami współpracują, dzięki temu nasza praca jest jeszcze bardziej inspirująca.

Ale zanim zostałam współwłaścicielką, od zawsze byłam miłośniczką estetyki, dopracowanych form i... słodyczy. Chęć kontynuacji marki Figle Migle Candybar zrodziła się z obserwacji słodkich produktów na polskim rynku słodyczy. Zrodziła się z niezgody na wszechobecną powtarzalność, niską jakość, niedopracowane opakowania. Towarzyszyło jej pragnienie dania możliwości innym osobom na odnalezienie w słodkościach radości z obcowania z pięknym opakowaniem, odczuwania zapachu czekolady oraz obserwowania uśmiechu najbliższych, kiedy cukierek rozpuszcza się w ustach.

o_nas.jpg

Słodki smak towarzyszy nam od najmłodszych lat. Jako dziecko pamiętam niedostępność słodyczy, ich skrzętne ukrywanie przez rodziców przed świętami. Te najbardziej kolorowe, “zagraniczne” były sprzedawane tylko w określonych sklepach.

I o ile dostępność słodyczy jest w tej chwili przeogromna, to znalezienie wśród nich tych wyjątkowych jest niemal takim samym wyzwaniem jak zdobycie ich w czasach mojego dzieciństwa.

Na swojej drodze pewnego dnia trafiłam na produkty, które zaskoczyły mnie swoim smakiem, urzekły pięknym wyglądem i podbiły moje serce. Postanowiliśmy połączyć te zaskakująco pyszne cukierki z wartościami na jakich nam zależy i stworzyć dla nich oprawę, która pozwoli im dać się odnaleźć również innym miłośnikom słodkości. Zapragnęliśmy stworzyć produkt, który swoim wyglądem, smakiem i jakością zasłuży, aby towarzyszyć w najważniejszych i przełomowych momentach życia naszych klientów stając się współtwórcą uśmiechu, jaki pojawia się na twarzy obdarowywanych. To wielkie wyzwanie ale z rodzaju takich, które dają najwyższy poziom satysfakcji.

Poprzez kalejdoskop smaków, feerie barw, spersonalizowane opakowania podarujecie nie tylko luksusowy produkt o wysokiej jakości, dopracowany z dbałością o każdy szczegół, ale Wasi bliscy otrzymają wyjątkowe doznania, Waszą miłość i cząstkę Was samych. No i cząstkę mojego serca, którego ogrom wkładam tworząc dla Was nasze produkty.