Polityka prywatności

Formy płatności

Czas i sposób dostawy

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Cukierki z alkoholem 

Podwójne

Pojedyncze

Regulamin

Cukierki z orzechami 

Cukierki z chrupką

Cukierki z czekoladą

Cukierki z owocami 

Poczwórne

Cukierki

Opakowania

Informacje

upominki dla klientów

TYLKO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ JEST WYSTARCZAJĄCO DOBRA

Klienci biznesowi, którzy z nami współpracują, zapewniają sobie najwyższą jakość obsługi oraz oryginalne upominki dla swoich klientów

upominki dla klientów
upominki dla klientów

PREZENTY DLA KLIENTÓW Z LOGO

 

Prezenty dla klientów czy prezenty dla pracowników to kategoria prezentów, w której obowiązują nieco inne zasady niż podczas wyboru niespodzianki dla rodziny czy przyjaciół.

 

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku najważniejszy jest uśmiech naszych Klientów, wysoka jakość produktów i dopracowany każdy detal.

 

Cukierki reklamowe, słodycze reklamowe sprawią, że możesz obdarować swoich klientów i pracowników wysokiej jakości prezentem, który jednocześnie promuje markę firmy.

 

Sklep ze słodyczami biznesowymi Figle Migle to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie ekskluzywne słodycze reklamowe oraz najwyższej jakości personalizowane prezenty. Dla naszych klientów tworzymy unikalne projekty boxów na upominki dla klientów i prezenty dla pracowników z logotypem firmy i dowolnymi życzeniami.

 

Skontaktuj się z nami i dokonaj bezpłatnej wyceny zamówienia.

CUKIERKI Z FIRMOWYM LOGO 

 

Figle Migle to również oryginalne gadżety reklamowe - cukierki z firmowym logo, które można postawić w reprezentatywnym miejscu takim jak recepcja, czy sala konferencyjna.

 

Cukierki reklamowe z nadrukiem to także miły dodatek do kawy dla gości hotelowych, czy klientów restauracji.Budują prestiżowy wizerunek marki i stanowią oryginalny, pomysłowy detal serwisu dla klienta, który równocześnie zaskakuje swoim pysznym smakiem!

 

Cukierki reklamowe z logo doskonale sprawdzają się również jako podarunek dla najmłodszych klientów marki, którzy docenią te figlarne rozwiązania.

Produkcja cukierków reklamowych z logo zajmuje nam około miesiąca, dlatego rekomendujemy składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Jako producent cukierków reklamowych możemy dokonać dowolnego nadruku logo na każdej płaskiej pastylce Figle Migle.

 

Słodkie reklamowe upominki dla klientów to zawsze trafiony gadżet.

Skontaktuj się z nami 

upominki dla klientów

Czas oczekiwania na cukierki reklamowe z logo Państwa firmy to od 6-8 tygodni, dlatego rekomendujemy składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Nadruku logo można dokonać na każdej płaskiej pastylce Figle Migle. Słodkie reklamowe upominki dla klientów to zawsze trafiony gadżet. Koszt to 1 zł netto/szt, minimalne zamówienie to 5kg. 

OFERTA DLA CUKIERNI

 

Wyroby cukiernicze, produkty cukiernicze wymagają odpowiedniej oprawy, bo jak to się powszechnie mówi “klienci jedzą oczami”!

 

Cukiernie, które zajmują się produkcją wyrobów cukierniczych korzystają z naszego szerokiego wyboru kolorowych cukierków jako dekoracji swojego asortymentu produktów cukierniczych, takich jak torty, babeczki czy monoporcje.

 

Dostawcy wyrobów cukierniczych, cukiernie cenią sobie możliwość miksowania smaków i kolorów pod swoje zapotrzebowanie produkcyjne. Nasza oferta handlowa dla cukierni i gotowe wyroby cukiernicze często rozwijają się jako stała współpraca z cukiernią. Cukierki firmy Figle Migle Candy Bar, to oryginalne zaopatrzenie dla cukierni.

 

Wyroby cukiernicze produkcja, którą warto rozszerzyć o ciekawe i zaskakująco pyszne dekoracje!

Skontaktuj się z nami 

Skontaktuj się z nami