Skontaktuj się z nami 

Skontaktuj się z nami 

OFERTA DLA CUKIERNI

 

Wyroby cukiernicze, produkty cukiernicze wymagają odpowiedniej oprawy, bo jak to się powszechnie mówi “klienci jedzą oczami”!

 

Cukiernie, które zajmują się produkcją wyrobów cukierniczych korzystają z naszego szerokiego wyboru kolorowych cukierków jako dekoracji swojego asortymentu produktów cukierniczych, takich jak torty, babeczki czy monoporcje.

 

Dostawcy wyrobów cukierniczych, cukiernie cenią sobie możliwość miksowania smaków i kolorów pod swoje zapotrzebowanie produkcyjne. Nasza oferta handlowa dla cukierni i gotowe wyroby cukiernicze często rozwijają się jako stała współpraca z cukiernią. Cukierki firmy Figle Migle Candy Bar, to oryginalne zaopatrzenie dla cukierni.

 

Wyroby cukiernicze produkcja, którą warto rozszerzyć o ciekawe i zaskakująco pyszne dekoracje!

Czas oczekiwania na cukierki reklamowe z logo Państwa firmy to od 6-8 tygodni, dlatego rekomendujemy składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Nadruku logo można dokonać na każdej płaskiej pastylce Figle Migle. Słodkie reklamowe upominki dla klientów to zawsze trafiony gadżet. Koszt to 1 zł netto/szt, minimalne zamówienie to 5kg. 

upominki dla klientów

Skontaktuj się z nami 

CUKIERKI Z FIRMOWYM LOGO 

 

Figle Migle to również oryginalne gadżety reklamowe - cukierki z firmowym logo, które można postawić w reprezentatywnym miejscu takim jak recepcja, czy sala konferencyjna.

 

Cukierki reklamowe z nadrukiem to także miły dodatek do kawy dla gości hotelowych, czy klientów restauracji.Budują prestiżowy wizerunek marki i stanowią oryginalny, pomysłowy detal serwisu dla klienta, który równocześnie zaskakuje swoim pysznym smakiem!

 

Cukierki reklamowe z logo doskonale sprawdzają się również jako podarunek dla najmłodszych klientów marki, którzy docenią te figlarne rozwiązania.

Produkcja cukierków reklamowych z logo zajmuje nam około miesiąca, dlatego rekomendujemy składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Jako producent cukierków reklamowych możemy dokonać dowolnego nadruku logo na każdej płaskiej pastylce Figle Migle.

 

Słodkie reklamowe upominki dla klientów to zawsze trafiony gadżet.

PREZENTY DLA KLIENTÓW Z LOGO

 

Prezenty dla klientów czy prezenty dla pracowników to kategoria prezentów, w której obowiązują nieco inne zasady niż podczas wyboru niespodzianki dla rodziny czy przyjaciół.

 

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku najważniejszy jest uśmiech naszych Klientów, wysoka jakość produktów i dopracowany każdy detal.

 

Cukierki reklamowe, słodycze reklamowe sprawią, że możesz obdarować swoich klientów i pracowników wysokiej jakości prezentem, który jednocześnie promuje markę firmy.

 

Sklep ze słodyczami biznesowymi Figle Migle to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie ekskluzywne słodycze reklamowe oraz najwyższej jakości personalizowane prezenty. Dla naszych klientów tworzymy unikalne projekty boxów na upominki dla klientów i prezenty dla pracowników z logotypem firmy i dowolnymi życzeniami.

 

Skontaktuj się z nami i dokonaj bezpłatnej wyceny zamówienia.

upominki dla klientów
upominki dla klientów

Klienci biznesowi, którzy z nami współpracują, zapewniają sobie najwyższą jakość obsługi oraz oryginalne upominki dla swoich klientów

TYLKO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ JEST WYSTARCZAJĄCO DOBRA

upominki dla klientów

Informacje

Opakowania

Cukierki

Poczwórne

Cukierki z owocami 

Cukierki z czekoladą

Cukierki z chrupką

Cukierki z orzechami 

Regulamin

Pojedyncze

Podwójne

Cukierki z alkoholem 

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Czas i sposób dostawy

Formy płatności

Polityka prywatności