Słodki smak towarzyszy nam od najmłodszych lat. Jako dziecko pamiętam niedostępność słodyczy, ich skrzętne ukrywanie przez rodziców przed świętami. Te najbardziej kolorowe, “zagraniczne” cukierki czy czekoladki były sprzedawane tylko w określonych sklepach.

 

I o ile dostępność cukierków, czekoladek czy innych słodkości jest w tej chwili przeogromna, to znalezienie wśród nich tych wyjątkowych jest niemal takim samym wyzwaniem jak zdobycie ich w czasach mojego dzieciństwa.

 

Na swojej drodze pewnego dnia trafiłam na cukierki i czekoladki, które zaskoczyły mnie swoim smakiem, urzekły pięknym wyglądem i podbiły moje serce. Postanowiliśmy połączyć te zaskakująco pyszne cukierki z wartościami na jakich nam zależy i stworzyć dla nich oprawę, która pozwoli im dać się odnaleźć również innym miłośnikom słodkości.

 

Zapragnęliśmy stworzyć produkt, który swoim wyglądem, smakiem

i jakością zasłuży, aby towarzyszyć w najważniejszych i przełomowych momentach życia naszych klientów stając się współtwórcą uśmiechu,

jaki pojawia się na twarzy obdarowywanych. To wielkie wyzwanie ale z rodzaju takich, które dają najwyższy poziom satysfakcji.

 

Dzięki naszemu Candy Baru będącego kalejdoskopem smaków, feerią barw, podarujecie bliskiej Wam osobie luksusowy produkt o wysokiej jakości, opakowany spersonalizowane pudełko prezentowe i dopracowany z dbałością o każdy szczegół.

 

 Wasi bliscy otrzymają wyjątkowe doznania, Waszą miłość i cząstkę Was samych. No i cząstkę mojego serca, którego ogrom wkładam tworząc dla Was nasz Candy Bar.

Figle Migle

Nazywam się Sylwia Nowakowska i jestem współwłaścicielką marki Figle Migle Candybar. Drugą część firmy tworzy Michał, mój mąż.

 

Michał to pełen pasji i zaangażowania człowiek z umysłem analitycznym :) Z naszego wspólnego figlowania:) powstają rzeczy wyjątkowe, przynajmniej taką mamy nadzieję. Od samego początku mamy szczęście do poznawania bardzo ciekawych osób, które z nami współpracują, dzięki temu nasza praca jest jeszcze bardziej inspirująca.

 

Ale zanim zostałam współwłaścicielką, od zawsze byłam miłośniczką estetyki, dopracowanych form i... słodyczy. Chęć kontynuacji marki Figle Migle Candybar powstała  z obserwacji słodkich produktów na polskim rynku słodyczy. Zrodziła się z niezgody na wszechobecną powtarzalność, niską jakość, niedopracowane opakowania. Towarzyszyło jej pragnienie dania możliwości innym osobom na odnalezienie w słodkościach radości z obcowania z pięknym opakowaniem, odczuwania zapachu czekolady oraz obserwowania uśmiechu najbliższych, kiedy cukierek rozpuszcza się w ustach.

Figle Migle

Informacje

Opakowania

Cukierki

Poczwórne

Cukierki z owocami 

Cukierki z czekoladą

Cukierki z chrupką

Cukierki z orzechami 

Regulamin

Pojedyncze

Podwójne

Cukierki z alkoholem 

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Czas i sposób dostawy

Formy płatności

Polityka prywatności