Polityka prywatności

Formy płatności

Czas i sposób dostawy

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Cukierki z alkoholem 

Podwójne

Pojedyncze

Regulamin

Cukierki z orzechami 

Cukierki z chrupką

Cukierki z czekoladą

Cukierki z owocami 

Poczwórne

Cukierki

Opakowania

Informacje

Figle Migle

Nazywam się Sylwia Nowakowska i jestem współwłaścicielką marki Figle Migle Candybar. Drugą część firmy tworzy Michał, mój mąż.

 

Michał to pełen pasji i zaangażowania człowiek z umysłem analitycznym :) Z naszego wspólnego figlowania:) powstają rzeczy wyjątkowe, przynajmniej taką mamy nadzieję. Od samego początku mamy szczęście do poznawania bardzo ciekawych osób, które z nami współpracują, dzięki temu nasza praca jest jeszcze bardziej inspirująca.

 

Ale zanim zostałam współwłaścicielką, od zawsze byłam miłośniczką estetyki, dopracowanych form i... słodyczy. Chęć kontynuacji marki Figle Migle Candybar powstała  z obserwacji słodkich produktów na polskim rynku słodyczy. Zrodziła się z niezgody na wszechobecną powtarzalność, niską jakość, niedopracowane opakowania. Towarzyszyło jej pragnienie dania możliwości innym osobom na odnalezienie w słodkościach radości z obcowania z pięknym opakowaniem, odczuwania zapachu czekolady oraz obserwowania uśmiechu najbliższych, kiedy cukierek rozpuszcza się w ustach.

Figle Migle

Słodki smak towarzyszy nam od najmłodszych lat. Jako dziecko pamiętam niedostępność słodyczy, ich skrzętne ukrywanie przez rodziców przed świętami. Te najbardziej kolorowe, “zagraniczne” cukierki czy czekoladki były sprzedawane tylko w określonych sklepach.

 

I o ile dostępność cukierków, czekoladek czy innych słodkości jest w tej chwili przeogromna, to znalezienie wśród nich tych wyjątkowych jest niemal takim samym wyzwaniem jak zdobycie ich w czasach mojego dzieciństwa.

 

Na swojej drodze pewnego dnia trafiłam na cukierki i czekoladki, które zaskoczyły mnie swoim smakiem, urzekły pięknym wyglądem i podbiły moje serce. Postanowiliśmy połączyć te zaskakująco pyszne cukierki z wartościami na jakich nam zależy i stworzyć dla nich oprawę, która pozwoli im dać się odnaleźć również innym miłośnikom słodkości.

 

Zapragnęliśmy stworzyć produkt, który swoim wyglądem, smakiem

i jakością zasłuży, aby towarzyszyć w najważniejszych i przełomowych momentach życia naszych klientów stając się współtwórcą uśmiechu,

jaki pojawia się na twarzy obdarowywanych. To wielkie wyzwanie ale z rodzaju takich, które dają najwyższy poziom satysfakcji.

 

Dzięki naszemu Candy Baru będącego kalejdoskopem smaków, feerią barw, podarujecie bliskiej Wam osobie luksusowy produkt o wysokiej jakości, opakowany spersonalizowane pudełko prezentowe i dopracowany z dbałością o każdy szczegół.

 

 Wasi bliscy otrzymają wyjątkowe doznania, Waszą miłość i cząstkę Was samych. No i cząstkę mojego serca, którego ogrom wkładam tworząc dla Was nasz Candy Bar.