18 lipca 2022

Personalizowane podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to jedna z najpiękniejszych tradycji weselnych i jednocześnie bardzo wzruszający moment.

Niezależnie od tego, czy rodzice są stroną angażującą się w organizację wesele poprzez finansowanie tego wyjątkowego wydarzenia, czy tylko wspierają Młodą Parę dobrym słowem i radą, ślub to dobry moment na okazanie im wdzięczności. Chodzi o wyrażenie podziekowań, nie tylko za pomoc w dopięciu organizacji wesela na ostatni guzik, ale również za czas i miłość którą nas cały czas obdarzali, za wsparcie, za mądrość i wychowanie, które nam ofiarowali.

Choć od dawna nie mieszkamy pod jednym dachem z rodzicami, może jesteśmy też całkowicie niezależni finansowo, ale to właśnie ślub stanowi symbol rozpoczęcia nowej drogi życiowej.

 

I właśnie tutaj pojawia się pytanie dotyczące wyboru odpowiedniego prezentu, który zostanie dołączony do naszych podziękowań. W tym przypadku Figle Migle Candy Bar przychodzi Ci z pomocą. W naszym sklepie ze słodyczami przygotowaliśmy wyjątkowe słodkie upominki, które będą idealnymi prezentami dla rodziców.

Wspólnie z Młodą Parą, z bogatej oferty naszego Candy Baru, wybieramy smaki i kolory cukierków, które są indywidualnie dobrane pod gusta obdarowywanych. Każde podziękowanie dla rodziców będzie indywidualnie personalizowanym prezentem, doskonale trafiającym w preferencje smakowe rodzica. Po wybraniu smaków cukierków, pakujemy je, jako prezent dla rodziców, w elegancką bombonierę ze spersonalizowaną obwolutą, na której możemy wydrukować dowolną wiadomość. Opakowanie prezentowe jest zamykane na magnes, wykonane z najwyższej jakości papieru strukturalnego, barwionego w masie, zdobione złotymi tłoczeniami.

 

Tak pięknie przygotowane i indywidualnie wybrane podziękowania dla rodziców możemy wręczyć podczas wesela, okazując wdzięczność rodzicom wśród bliskich towarzyszących nam w tym wyjątkowym dniu.

Ale jeżeli z jakiś względów nie czujemy potrzeby, by dziękować rodzicom podczas wesela, absolutnie nie musisz tego robić. Możemy podziękować rodzicom na osobności, równie pięknie i wzruszająco, bez świadków w kameralnej atmosferze. Możecie zaprosić rodziców na wspólną kolację tydzień lub dzień przed weselem. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby takie podziękowania dla rodziców zorganizować już po weselu.

 

Jeśli chcielibyście, aby Figle Migle Candy Bar towarzyszyło Wam i Waszym rodzicom, w tym wyjątkowym dla Was wydarzeniu, skontaktujcie się z nami, abyśmy mogli przygotować ofertę.

 

Informacje

Opakowania

Cukierki

Poczwórne

Cukierki z owocami 

Cukierki z czekoladą

Cukierki z chrupką

Cukierki z orzechami 

Regulamin

Pojedyncze

Podwójne

Cukierki z alkoholem 

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Czas i sposób dostawy

Formy płatności

Polityka prywatności