Jeśli chcesz dokonać wyceny indywidualnego zamówienia prezentów dla gości weselnych skontaktuj się z nami.

pudełeczka z cukierkami są słodkimi prezentami dla gości weselnych
słoiczek cukierków podziękowaniem dla gości
pyszne cukierki są idealnymi prezentami dla gości weselnych

W Figle Migle Candy Bar chcemy towarzyszyć Wam w tym magicznym dniu, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe prezenty dla gości weselnych.

Słodycze to zawsze najlepszy pomysł na prezent, bo kto nie lubi słodkości ?

Słodkie upominki doskonale wpasowują się w tradycje podziękowań dla weselników.

Prezenty dla gości, można ułożyć przy nakryciach na stołach, wtedy przybywający weselnicy odrazu zastają słodki upominek. Drobny prezent wywoła uśmiech na ich twarzach i nastroi pozytywnie na cały wieczór zabawy.

 

Państwo Młodzi sami mogą wybrać smaki, kolory cukierków oraz sposoby pakowania, które najlepiej wpisują się w motyw przewodni przyjęcia. Wszystkie etykiety dopasowujemy pod identyfikację wizualną wesela, tak aby powstały personalizowane prezenty będące idealnym słodkim upominkiem. Na zdjęciach poniżej prezentujemy Wam przykładowe stylizację podziekowań dla gości.

Ślub i wesele to jeden z najbardziej magicznych i romantycznych wydarzeń w życiu, więc nie dziwi fakt, że przyszli Państwo Młodzi dokładają wszelkich starań, aby każdy element uroczystości był perfekcyjny i dopięty na ostatni guzik. Organizacja ślubu i wesela to bardzo angażujące i czasochłonne zajęcie, które czasem przyszłej Młodej Parze zajmuje długie miesiące, a nawet lata. Wybór odpowiedniego miejsca na organizację przyjęcia weselnego, zakup sukni ślubnej, dobranie menu, motywu przewodniego, wybór zespołu, fotografa, dodatkowych atrakcji weselnych, załatwienie wszystkich formalności. W szale gorączkowych przygotowań warto, aby naszej uwadze nie umknęła kwestia przygotowania odpowiednich podziękowań dla gości weselnych. Bo czym byłoby wesele bez gości. Wybierając z sercem słodki upominek dla weselników, możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich obecność i wspólne świętowanie.

 

Obdarowywanie gości weselnych prezentami wcale nie jest takim nowym zwyczajem jakby się mogło wydawać. Jest to tradycja praktykowana od długiego czasu, choć na przełomie lat przybierała różne formy. Prezenty dla gości weselnych na stałe wpisały się do ślubnych zwyczajów. Podziękowania dla gości weselnych pokazują naszym bliskim, jak ważni są dla nas i jak bardzo cieszymy się z ich udziału w naszym weselu.

Podziękowania dla gości weselnych - nasze propozycje słodkich upominków

Podziękowania dla gości weselnych - skąd wywodzi się taka tradycja ?

szklane słoiczki z cukierkami są pięknymi prezentami dla gości weselnych
04 sierpnia 2022

Podziękowania dla gości weselnych

Wesele to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów w życiu osób, które zdecydowały się stanąć na ślubnym kobiercu. Jest to czas na radosne celebrowanie momentu przyrzeczenia sobie wzajemnej miłości, nie rzadko odbywa się to z udziałem bliskich osób, rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Świeżo upieczeni małżonkowie, chcąc podziękować weselnikom za towarzyszenie im w tym wyjątkowym dla nich dniu, zastanawiają się jaki prezent wybrać, aby wyrazić swoją wdzięczność.

W Figle Migle Candy Bar przygotowaliśmy piękne podziękowania dla gości weselnych.

W tym artykule przedstawiamy Wam nasze propozycję na prezenty dla weselników, które napewno przypadną Wam do gustu.

 

Informacje

Opakowania

Cukierki

Poczwórne

Cukierki z owocami 

Cukierki z czekoladą

Cukierki z chrupką

Cukierki z orzechami 

Regulamin

Pojedyncze

Podwójne

Cukierki z alkoholem 

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Czas i sposób dostawy

Formy płatności

Polityka prywatności