20 czerwca 2022

Słodkie zakończenie roku szkolnego 

Nadchodzi, to na co zdecydowana większość uczniów czeka…. koniec roku szkolnego i czas upragnionych wakacji. 

Ale zanim nadejdą chwile beztroski i zasłużonego odpoczynku, warto zastanowić się nad prezentem dla nauczycieli i wychowawcy.  Prezent na zakończenie roku szkolnego może budzi wśród niektórych rodziców wątpliwości. Mogą się pojawić pytania: czy wypada coś wręczyć, czy nie? 

 

Ale my w Figle Migle Candy Bar uważamy, że jest  to doskonały sposób na okazanie wdzięczności za lata zaangażowania w przekazywanie wiedzy i wychowanie dzieci. Sądzimy, że każdemu nauczycielowi będzie bardzo miło otrzymać upominek jako wyraz szacunku i podziękowania.

 

W naszym Candy Barze możecie zamówić słodkie upominki, które będą idealnym podziękowaniem dla nauczycieli. 

Napewno wśród ogromnego wyboru cukierków dostępnych w naszym sklepie ze słodyczami, wybierzecie łakocie, które zachwycą podniebienia każdego nauczyciela. 

Zajrzyjcie do wirtualnego Candy Baru Figle Migle i przebierajcie w cukierkach z czekoladą, cukierkach z alkoholem, cukierkach z owocami, cukierkach z orzechami. Wśród naszej oferty cukierków znajdują się również wegańskie słodycze, dedykowane osobą, które unikają w swojej diecie produktów takich jak jaja i mleko. 

 

Cukierki są zapakowane w gustowne słoiczki, które wystarczy przewiązać ozdobną kokardą i staną się pięknym prezentem na zakończenie roku szkolnego. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie wyjątkowe opakowania prezentowe, które kształtem są dopasowane do słoiczków z cukierkami. Eleganckie pudełko prezentowe zamykane na magnes, wykonane z najwyższej jakości papieru strukturalnego, barwionego w masie, zdobione złotymi tłoczeniami, pozwoli stworzyć stylowy, personalizowany prezent dla nauczyciela bądź wychowawcy. 

 

W Candy Bar Figle Migle tworzymy wyjątkowy sklep ze słodyczami, aby zachwycić gusta cukierkowych smakoszy, ale również przygotowujemy z tych przepysznych cukierków idealne personalizowane prezenty dla każdego i na każdą okazję.

 

Nie zwlekaj i już dzisiaj odwiedź nasz Candy Bar i złóż zamówienie. 

 

Informacje

Opakowania

Cukierki

Poczwórne

Cukierki z owocami 

Cukierki z czekoladą

Cukierki z chrupką

Cukierki z orzechami 

Regulamin

Pojedyncze

Podwójne

Cukierki z alkoholem 

Weatfactory sp. z o.o.

ul. Południowa 47, 05-850 Domaniewek Pierwszy

+48 698 994 320, kontakt@figlemigle.eu

NIP 1182150650 | REGON 367931398 | KRS 0000687273

Czas i sposób dostawy

Formy płatności

Polityka prywatności